Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

 Turkish  English
Facebook Instagram Pinterest Twitter

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben ortalama 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin İstanbul'a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak banka onayını takip eden 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Geç teslim edilecek ürünler size mail yoluyla bildirilecek, stokta olmayan ürünler söz konusu olduğunda siparişiniz iptal edilecektir.

Kargo ve Ücretlendirme
Yurtiçinden verilen siparişler Sürat Kargo ile ulaştırılmaktadır.

İstanbul İçi (ortalama): 20 TL
İstanbul Dışı (ortalama): 20 TL

Satın aldığınız ürünün hasarlı veya yanlış olması durumunda:
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Ayrıca, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Eğer istediğiniz ürün ile irsaliyede yazılı ürün aynı teslim edilen ürün farklı ise; irsaliye ve fatura ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ekinde ödemeli olarak paketi anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda 0 212 343 40 90 nolu telefonu arayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Verilen sürede sipariş teslim edilmezse:
Siparişiniz belirtilen süre içinde elinize ulaşmazsa info@herkesehediye.com adresine mail gönderebilir ya da iş günleri 09:30 - 18:30 saatleri arasında 0212 343 40 90 nolu telefonu arayarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sipariş eksik teslim edilirse:
Bu durumda 0 212 343 40 90 nolu telefondan bize ulaşarak gelmeyen ürününüz hakkında bilgi alabilir veya info@herkesehediye.com adresine mail atabilirsiniz. Yapılan inceleme sonucunda tarafınıza bilgi verilecek ve eksik geldiği tespit edilen ürün tarafınıza gönderilecektir.

Sipariş iptali için:
Öncelikle siparişinizi iptal ettirmek istediğinizi bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yazılı gelen talep üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

Ödemesi kredi kartı ile gerçekleşmiş olan siparişler iptal edildikten sonra para iadesi işlemi hesabınıza en kısa zamanda yansıyacaktır. Ancak, bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda ilgili bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Havale ile verdiğiniz siparişin iptal edilmesi durumunda, siparişiniz iptal edildikten sonra bize bildireceğiniz hesap numarasına ürün bedeli hemen yansıtılacaktır.

herkese hediye © 2017
> dijitalterzi